Водопостачання; каналізація, поводження з відходами

(використано данні статистичних спостережень Державної служби статистики України за 2016 рік)

Вид економічної діяльності «Водопостачання; каналізація, поводження з відходами» включає діяльність з поводження (у т.ч. збирання, оброблення та розміщення) з будь-якими відходами, такими як тверді або не тверді промислові та побутові відходи, а також розчищення забруднених ділянок. Результатами процесу оброблення відходів і стічних вод може бути їх розміщення або використання як сировини для інших виробничих процесів. Діяльність, пов'язана із водопостачанням також включена цього виду діяльності.

Обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) підприємствами цього виду економічної діяльності – 19,1 млрд. грн (1,1% від загального обсягу реалізованої промислової продукції). Із цього обсягу 41,8% припадає на забір, очищення та постачання води.

Середньомісячна заробітна плата в цьому виді економічної діяльності в грудні 2016 року – 4624 грн, це один із двох самих низьких показників рівня заробітної плати в промисловості України (ще нижче в текстильному виробництві – 4613 грн). В порівнянні з промисловістю середньомісячна заробітна плата в цьому виді економічної діяльності на 35,5% нижче та на 28,6% нижча, ніж середня заробітна плата в Україні.